Filtrovat podle

Kategorie

Kategorie

Velikost

Velikost

Barva

Barva

Značka

Značka

Cena

Cena

  • 0,00 Kč - 2 599,00 Kč

Materiály

Materiály

Rozdělení

Rozdělení

Normy

Normy

Gramáž

Gramáž

Montérková kolekce

Montérková kolekce

Podšívka

Podšívka

Velikosti

Velikosti

Sezóna

Sezóna

Délka produktu

Délka produktu

Výplň

Výplň

Reflexní doplňky

Reflexní doplňky

Pracovní oděvy

Vyberte si pracovní oděvy, které Vás ochrání nejen při práci, ale i při volnočasových aktivitách. 

Pracovní oděvy

Podkategorie

Existuje 342 produktů.

Zobrazení 1-12 z 342 položek

Aktivní filtry

Pracovní oděvy

Pracovní oděv je důležitý pro Vaši bezpečnost při práci a může Vás ochránit a zamezit případnému zranění. v naší nabídce pracovních oděvů naleznete pracovní blůzy, kalhoty do pasu, kalhoty s laclem, trička, bundy, speciální profesní oděvy, reflexní oděvy, nepromokavé oděvy, jednorázové oděvy a zateplené oděvy. 

Pracovní oděvy nabízíme v široké škále provedení. Tyto oděvy navíc splňují požadavky evropské normy EN 13688. Nabízené pracovní oděvy si hravě poradí s nejrůznějšími rozmary počasí, ve kterých se vždy budete cítit pohodlně a komfortně. Naše jednotlivé montérkové kolekce určené pro práci nabízíme v různých materiálových kombinacích. Společným znakem nabízených oděvů je dobrá přizpůsobivost pohybu během nošení při použití nejmodernějších materiálů.

Montérkové pracovní oděvy - montérkové kolekce

Máte rádi, když je Váš pracovní oděv sladěný? Vyberte si jednu z kolekcí a buďte stylový i při práci! Montérkové pracovní oděvy jsou pro lepší orientaci rozděleny do montérkových kolekcí. Každá kolekce zahrnuje kalhoty pasové a laclové, blůzu a doplňkově i kraťase a kombinézu. Každá kolekce je dostupná ve více barevných variantách

Kromě montérkových kolekcí, které především splňují základní pracovní normu, jsou v našem sortimentu i oděvy, které mají specifické vlastnosti.

Jedná se například o tyto oděvy:

-Oděvy s normou EN 343 – ochrana proti dešti

-Oděvy s normou EN 20471 - výstražné oděvy s vysokou viditelností pro profesionální použití

-Oděvy s normou EN 11612 - ochranné oděvy proti teplu a plamenu

Oděvy s těmito specifickými vlastnostmi nazýváme profesní – jsou tedy určeny pro konkrétní pracovní činnost v daném prostředí.

Zateplené pracovní oděvy

S námi zůstanete stále v teple. Venku pomalu začíná zima a vy stále nemáte oděv vhodný do chladného počasí? Vyberte si ze široké nabídky zatepleného oblečení, ve které naleznete zateplené blůzy, kalhoty, bundy a kombinézy. 

Výstražné reflexní oděvy

Buďte vidět! Práce na silnici, letišti nebo v provozech se sníženou viditelností vyžaduje, aby pracovní oděv zajistil, že jeho uživatel bude nepřehlédnutelný. Zárukou viditelnosti pracovníka jsou výstražné oděvy, které splňují normu EN ISO 20471 a patřičné třídy ochrany. AB-WELDING nabízí řadu pracovních oděvů, zimních bund i doplňků, které pomohou předcházet nehodám způsobených nedostatečnou viditelností pracovníků. Výstražné oděvy jsou rozděleny podle minimální požadované plochy použitých (výstražných) materiálu do 3 tříd.

Jakou třídu vybrat?

Třída 1 - Vhodná pro pracovníky, kteří se pohybují na pozemních komunikacích a nebo kolejištích a kteří se setkávají s provozem do rychlosti 30 km/h

Třída 2 -  Je určena pracovníkům, kteří se pohybují na silnicích a kolejištích bez provozu nebo v jejich blízkosti. Rychlost okolních vozidel nesmí překročit 60 km/h

Třída 3 - Nejvyšší stupeň ochrany, který využijí pracovníci pracující na silnicích a kolejištích nebo v jejich blízkosti, kde je alespoň částečný provoz

Normy pracovních oděvů

V našem portfoliu máme pracovní a ochranné oděvy splňující obecné požadavky pro pracovní oděvy i specifická kritéria ochrany. Díky tomu je možné si vybrat pracovní oděv přesně dle požadavků konkrétní profese, ať už se jedná o stavebnictví, řemeslo nebo práci s chemikáliemi. 

EN ISO 13688 - ochranné oděvy - obecné požadavky ( EN 340 je stará verze)

EN ISO 20471 - výstražné oděvy s vysokou viditelností pro profesionální použití

EN 343+A1 - ochranné oděvy proti dešti

EN 13356 - výstražné doplňky pro neprofesionální použití

EN 381 - ochranné oděvy proti pořezu řetězovou pilou

EN ISO 11612 - ochranné oděvy proti teplu a plameni

EN 1149-5 - ochranné oděvy- elektrostatické vlastnosti

EN 61340-5-1 - ochrana elektronických součástek před elektrostatickými jevy

EN 13034 - omezená ochrana proti postřiku kapalnými chemikáliemi TYP 6

EN 1073-2 - ochrana proti kontaminaci radioaktivními částicemi

EN 13982 - ochrana proti průniku pevných částic a ochrana proti aerosolům TYP 5

EN 14126 - ochrana proti nebezpečným mikroorganismům

EN 14605 - ochrana proti kapalným aerosolům, TYP 4

EN 14058 - oděvy na ochranu proti chladnému prostředí

EN ISO 11611 - ochranné oděvy pro použití při svařování a podobných postupech

Vždy mějte na paměti, aby oděv Vámi zakoupený byl vhodný pro danou činnost, kterou budete praktikovat. Proto se neváhejte podívat na náš e-shop nebo navštivte jednu z našich prodejen. Rádi Vám pomůže a poradíme, tak abyste odcházeli spokojeni a rádi se k nám vraceli.